HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 Kurulus ilkelerimiz ve genel yayin misyonumuz :

 

Turkiye Cumhuriyeti ve Belcika Kralligi’nin bagimsiz’ligina ve varligina,ulkenin millet’iyle butunlugune Ataturk ilke ve inlilaplarina,Belcika Kraliyet ailesi’nin degerlerine aykiri yayin ve etkinlik yapilamaz.

 

SKY LİVE MEDİA GROUP Avrupa'da yaygın topluma ulaşma hedefinde olan barıştan, demokrasiden, emekten, insan hak ve özgürlüklerinden, hukukun üstünlüğünden yana, Toplumcu, bağımsız ve bu çerçeve de nitelikli bir kültür ve medya kuruluşudur. Bütün bunları yaparken, profesyonelce hiç bir kâr gözetmeksizin, maddi manevi bütün imkanlarını seferber ederek Avrupa'da yaşayan Türk toplumuna ulaşıp, gerek sanatsal, gerek medyasal olarak gereken eğitim, öğretim ve toplumu bilinçlendirme amacını güden ve bunun için gece gündüz hizmet verecek olan bir ilkeye sahiptir.

 

Gerçeğe, habere ve bilgiye dayalı profesyonel yayıncılığı esas alan bir çizgi izlenip. Bilimin yol göstericiliğini esas alinir. Toplumun birliğini, bütünlüğünü, demokrasiyi, özgürlük ve eşitlik ilkesini, bağımsızlığı ve kamuculuğu savunucusudur.

 

Amacimiz cagdas toplum yayın ilkelerine bağlı kalarak izleyici profillerine uygun, nitelikli programlar, etkinler geliştirmek ve yayına sunmaktir.

 

Dünya ve Türkiye gündemini takip ederek, toplumun güncel olaylara değişik açılardan bakmasını sağlamak ve bunu yaparken kendi gündemini belirleyen projeler üretmek.

 

Hedef kitlesini tüm toplumun profiline göre belirleyip, toplumun beklentisi doğrultusunda KÜLTÜR- SANAT, MÜZİK- EĞLENCE, SOSYAL-İŞ YAŞAMI, HABER- EKONOMİ vb. gibi üst başlıklarla toplumun keyif alacağı hem de bilgi ve fikir sahibi olacağı programlar yayınlayarak topluma etkinliklerde ve ekranlarda görmek istediği seyir keyfini sunmaktır.

 

SKY LİVE MEDİA GROUP, Türkiye ve yurt dışında yaşayan Türklere yönelik örf ve adet ilkelerine bağlı, reyting kaygısı olmadan, kaliteyi sürekli yukarıya çekecek programlar üretecek ve yayınlayacaktır.

 

Yayın ilkesi önceliği, program kalitesi ve doyurucu içerikte olacak. Hazırlanan programlar gerek istatistik gerekse saha analizleri ile ön incelemeden geçirilerek ve nihai karar aşamasında toplum değerleri göz önüne alınarak yayına verilecektir.

 

SKY LİVE MEDİA GROUP

KURUCULAR

SAFET HAN

KURUCU ORTAK

 

Spor Akedemisi mezunu. Profesyonel antrenörük yapmış.

Türkiye'de ve uluslar arası ticaret

erbabı.

EWA DOLİNSKA

GENEL SEKRETER

 

 

ORHUN ÖZKIR

KURUCU ORTAK

 

Bilgisayar mühendisliği mezunu.

Bilişim ve teknoloji uzmanı.

UĞUR ÇALIŞKAN

KURUCU ÜYE

 

 

BASIN BAŞLI BAŞINA BİR KUVVET, BİR MEKTEP, BİR REHBERDİR.

 

#MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN